Світлопрозорі конструкції з алюмінієвого профілю


Алюмінієвий профіль є універсальним матеріалом для виготовлення різних світлопрозорих конструкцій, таких як ВІКНА, ДВЕРІ, ВХІДНІ ГРУПИ, ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ будь-якої конфігурації.

Вентильовані фасадні системи

Фасад Альфабанку

Офісні перегородки

Офісні перегородки функціонально призначені для зонування приміщення -поділу робочого простору. Залежно від вимог та призначення можуть бути рамними або безрамними.
Алюмінієвий профіль можна пофарбувати у будь-який колір методом порошкового фарбування. Така технологія передбачає зносостійкість покриття та як наслідок – довговічність. Оскільки офісна перегородка - це конструкція, встановлена ​​в громадському місці, то до неї пред'являються підвищені вимоги щодо зносостійкості та міцності.
Офісні перегородки
Рамні перегородки виконуються з алюмінієвого профілю та заповнюються склом або іншим матеріалом. До рамних перегородок також відносяться вікна, двері та вхідні групи. Рамна перегородка є більш жорсткою (стійкою) та безпечною конструкцією, дає більшу звукову та теплоізоляцію, ніж безрамна, хоча і виглядає більш громіздко.
Офісні рамні перегородки Офісні рамні перегородки
Безрамна перегородка (цілісноскляна) виконується як правило з розжареного скла, яке кріпиться за допомогою спеціальної фурнітури. Скло може бути декарованим за допомогою хімічної або абразивної обробки або нанесення декоративних плівок.
Офісні безрамні перегородки

Вікна, двері, вхідні групи

Відповідно до вимог НБУ, вікна по периметру приміщення банківської установи, розташовані на рівні цокольного та першого поверхів, повинні відповідати І класу захисту відповідно до ДСТУ ENV 1627. Скло в таких конструкціях має відповідати ІІ класу захисту відповідно до ДСТУ EN 356.
Наші спеціалісти проведуть обстеження встановлених конструкцій та запропонують оптимальний варіант модифікації, що відповідали вимогам НБУ та ДСТУ ENV 1627 та EN 356.
Вікна, двері, вхідні групи

Ремонт віконно-дверної фурнітури

У кожних дверях та поворотно-відкидній стулці вікна використовується фурнітура: замки, петлі, тяги, доводчики тощо. Всі ці деталі мають властивість зношуватися. Також заповнення конструкції (скло, склопакет) та сам профіль можуть бути пошкоджені в процесі експлуатації. Наше підприємство здійснює ремонт та обслуговування віконно-дверної фурнітури. Проводимо заміну склопакетів та інших видів заповнення.

Демонтаж та переміщення конструкцій

Демонтаж та переміщення конструкцій