Меблі комерційного призначення


Корпусні меблі

Корпусні меблі є конструкцією, зібраною з елементів ДСП або МДФ, може оснащуватися фурнітурою: ручки, петлі, доводчики, напрямні і т.д.
Крім офісних столів та шаф, меблі можуть мати спеціальне призначення.
Ось приклад меблів для касової кабіни у відділенні банку. Фігурна площина стільниці дозволяє більш комфортно використовувати робочий простір столу, підставка для ніг забезпечує зручну посадку на високому стільці. Передбачена висувна підставка під клавіатуру, мобільна тумба на коліщатках, виріз у стільниці з обох боків над столом дозволяє розмістити монітор та лічильну машинку.
Корпусні меблі
Меблі для кол-центру, де перегородки оснащені шумопоглинаючим матеріалом.
Корпусні меблі
Меблі виконані для Укрпошти в традиційному фірмовому забарвленні.
Корпусні меблі
Є робочою поверхнею з вбудованим органайзером і площиною, посиленою листом нержавіючої сталі, для подачі посилок і бандеролей.
Корпусні меблі

Корпусні м'які меблі

Корпусні м'які меблі

Фігурні меблі

Стіл виконаний із формованого МДФ, пофарбованого в білий матовий колір. Над ним лампи з акрилу та декоративні елементи з композиту. Настінні панелі виконані з композитних панелей, покритих декоративною плівкою.
Корпусні м'які меблі

Меблі на металевому каркасі

Дивани виконані на металевому каркасі та елементами ДСП та ДВП. Столики виконані із забарвленого МДФ на опорі із нержавіючої сталі.
Корпусні м'які меблі

Декоративні елементи

Декоративні панелі на стінах виконані з компазитних панелей, що легко монтуються на спеціальну «липучку». Панелі легко демонтуються, змінюються або встановлюються в іншому місці.
Робочі місця розділені декоративними клумбами. На столиках встановлені підставки під планшети з МДФ, як і самі столики.
Корпусні м'які меблі
Мобільна перегородка на коліщатках дозволяє миттєво ділити робочий простір на зони.
Корпусні м'які меблі
Світильники з акрилу та декоративні елементи з композиту створюють об'ємний простір. При цьому дозволяють обійтися без виготовлення підвісної стелі.
Корпусні м'які меблі